Slobodna Lika - Regionalni Portal Ličko Senjske županije - Gospić, Ogulin, Senj



Ovo je nova " krletka " Branislava Šutića, ravnatelja Plitvičkih jezera

08.02.2012 19:06:27

 

Stanari  stambene zgrade u plitvičkom naselju  Mukinje  dobili su novog susjeda, ravnatelja NP Plitvička jezera  mr.sc Branislava Šutića koji se ovih dana useljava  u kadrovski  stan parka veličine oko 80 kvadrata na trećem katu.  Šutić  je skoro tri godine  koristio luksuzni apartman u hotelu Jezero, a zašto se sada na isteku mandata odlučio preseliti u kadrovski stan parka i povremeno stanovati  u zgradi sa radnicima koji rade u parku nije poznato. Neslužbeno  među  radnicima u parku se priča da je  Šutić odlučio useliti u stan parka, kako bi ga danas sutra mogao otkupiti po vrlo povoljnoj cijeni.  Inače, u tome je stanu živjela bivša pravnica u parku,  koja se odselila u Gospić. Stan je preuređen, a posljednjih dana u njega se stavljaju novi radijatori i dodatno se sređuje za ravnatelja. Preseljenjem ravnatelja  Branislava  Šutića u stan od parka, oslobodit će se apartman koji je do sada koristio u hotelu Jezero u kome će odsjedati  turisti. Inače, Branislav Šutić od kada je ravnatelj Plitvičkih jezera skoro četiri godine, na posao je putovao iz Otočca gdje živi u obiteljskoj kući.

www.slobodnalika.com, sve otkriva, sve pokriva


www.slobodnalika.com

Zadnji komentari
  • 13.02.2012. 13:56
    Nije problem između redaka,nego treba jasno i glasno reći da pravna država ne funkcionira.Zakoni su puni rupa kao i ribarska mreža.Policija ne radi kako treba,uskokove optužbe padaju samo tako,inspekcije ne rade svoj posao i tako u nedogled.
  • 10.02.2012. 21:37
    Fiuman je u pravu.Nažalost u i oko plitvica ima puno onih koji mešetare sa stanovima,poslovima i jauču kao da im je konj stao na nogu.Bleje oni,ali i danas nije puno drugačije nego prije.Nikada se neće Plitvice osloboditi srpskog lobijao .Nie Šutić svo zlo,mnogi skreću temu na drugu stranu,ali problem je između redaka.
  • 10.02.2012. 18:24
    Nemojte me krivo razumjeti,ali prema mojim spoznajama,a one proizlaze iz informacija koje ja dobijam od prijatelja kada navratim na Plitvice,Šutić je samo jedan u nizu stanovnika Like kojemu je Hrvatska krava muzara.Promatrajući ćime se bave Lićani,a sječajući se dolazaka prije 90-tih,vidim neobrađenu i neiskorištenu zemlju,...lijepo uređene kuće sa cvijećem,.....nevidim kokoše,svinje ,krave,.....a ipak automobili pred kućama,ljudi obućeni,....nevidim gladnih,a svako djete ima mobitel.Možda griješim dušu,oprostite,....ima na Plitvicama mnogo Šutića,hrvatskih,..ali bogami i srpskih koji žive izvan Hrvatske,a Hrvatska ih hrani.Vidim da dosta spominjete partizane i komunjare.Draga braćo Ličani,...dokle god bude živih Hrvata koji su se rodili i živjeli u Socijalističkoj Jugoslaviji dotle će u Hrvatskoj vladati komunjare,...a njih ima najviše u HDZ-u , SDP-u ,HNS,HSP-u itd.Puno zdravlja braćo Ličani,pozdrav iz Rijeke.
  • Pogledaj sve komentare...

Povezani sadržaji...

Pretraži slobodnalika.com Pošalji prijatelju